Antrenori

 Concursul republican
CEL MAI BUN ANTRENOR AL ANULUI 2016

 

Clasament

Nume, prenume antrenor  

Organizaţie

 

Puncte

1 Marghiev Soslan CSPLN 11810
2 Hranovschi Vadim ŞS3 6853
3 Gancenco Alexandru ŞSSA MTS 4849
4 Cravţov Mihail ŞS3 3988.5
4 Cravţova Alexandra ŞS3 3988,5
6 Jantaun Victor ŞS3 3341.5
7 Iliin Grigore ŞSSA MTS 3312,5
8 Şerpul Nicolae ŞSSA MTS 3310
9 Nesterova Ludmila Tiraspol 3070
10 Arhilei Vitali Tiraspol 2540
11 Slobodeaniuc Cuzma ŞS3 2391
12 Slivco Alexandru ŞS3 2053,5
12 Slivco Zinaida ŞS3 2053,5
14 Ţîbulschi Nicolai Tiraspol 2029
15 Ostapenco Vera LIRPS 1949
16 Palamarciuc Larisa LIRPS 1839,5
17 Lungu Valeriu ŞS3 1797
17 Tacu Elena ŞS3 1797
19 Povestca Lazari ŞSSA MTS 1655
20 Grecov Iurii Camenca 1617,5
21 Moiseenco Alexandr Tiraspol 1435
22 Vdovin Gheorghe ŞS3 1415
23 Саzacu Ion Bălţi MTS 1404,5
24 Cuzenco Victor Tiraspol 1310
25 Pavliuc Liuba Orhei 1289
26 Fedotov Andrei Tiraspol 1275
27 Stratienco Olga Bender 1260
28 Svecla Svetlana ŞSSA MTS 1186,5
29 Ivancenco Oleg Anenii Noi 1125
30 Delion Valentina Ungheni 921,5
31 Druţă Oleg ŞS3-LIMPS 915,75
31 Sînjerean Ludmila ŞS3 915,75
33 Hranovschi Valentina ŞS3 904,5
34 Ţîbuh Nina Anenii Noi 892
35 Tcaciova Iuliana ŞSSA MTS 885
36 Jăpălău Vlad LIRPS 874,5
37 Culiş Irina Tiraspol 782
38 Leşcu Gheorghe ŞSSA MTS 749,5
39 Varzari Irina Tiraspol 680,5
40 Iudin Victor Tiraspol 673,5
41 Nikişenko Marina ŞSSA MTS 646,5
42 Tîmbur Viorica LIRPS 637,5
43 Lavuşchin Anatolie Drochia 554,5
44 Faterzic Polina Tiraspol 548,5
45 Rusu Gheorghe Cimişlia 547,5

 

 

46 Țîmbalari Igor Chișinău 540
47 Platonov Alexandru Rîbniţa 530
48 Rudenco Iuri Bender 520
49 Tincovan Irina Tiraspol 507,5
50 Zubcov Serghei Bălţi ŞS2 444
50 Zubcova Olga Bălţi ŞS2 444
52 Paiganova Natalia Tiraspol 440
53 Haşcevschi Oleg Tiraspol 410
54 Cerches Vitali Tiraspol 366,25
54 Cerches Natalia Tiraspol 366,25
56 Radcici Аna ŞS3 360
56 Radcici Radmila ŞS3 360
56 Stelea Dinu Edineţ 360
59 Emelianov Vasili Tiraspol 345
59 Gliznuţa Inna Tiraspol 345
61 Olinev Vladimir ŞS3 310
62 Antonovici Iuri Grigoriopol 306
62 Antonovici Natalia Grigoriopol 306
64 Scrob Valeriu Cimişlia 300
65 Nicolaev Vasili Sucleea 285
66 Vanicichin Alexandru ŞS3 264,5
66 Rudenco Lidia ŞS3 264,5
68 Opra Valeriu ŞSSA MTS 261,5
69 Lîsîi Vasile Camenca 260
70 Verhoveţchi Alexandr Bălţi ŞS2 252,5
71 Afteni Alexandru LIRPS 245,5
72 Bubela Anatolii Tiraspol 240,5
73 Dimitrenco Antonina Tiraspol 236
74 Galagurea Elena Tiraspol 217,5
75 Rîbacova Natalia Tiraspol 205
76 Serbianu Nicolae Ungheni 203
77 Scripcenco Constantin ŞSSA MTS 175
78 Babenco Gheorghe Sucleea 170
79 Dilimarscaia Marina Tiraspol 140
80 Clipca Alexandru Chişinău 135
81 Aliohina Zinaida Bender 105
81 Buravțev Anatolii Chișinău 105
83 Şepelev Nicolai Bender 100
84 Șchiopu Dumitru ŞS3 95
85 Lupușor Ion Cimișlia 80
86 Babară Ion ŞSSA MTS 50
86 Baibarac Ion Bălţi MTS 50
86 Vudvud Svetlana Criuleni 50
86 Cobzac Vladislav Cimișlia 50
86 Gheorghiță Vitalie Chișinău 50
86 Elizarov Natalia ŞSSA MTS 50
92 Voloşciuc Alexandru Bălţi ŞS2 47,5

 

 

93 Bria Nadejda Dinamo 40
93 Popuşoi Sergiu LIMPS 40
95 Josan Valeriu Criuleni 35
95 Iurcu Sergiu Cimișlia 35
95 Morozov Alexei Tighina 35
98 Letnicov Vladimir Tiraspol 30
99 Naghibin Igor Caușeni 20
99 Zatîca Grigore Sucleea 20
101 Tudoreanu Ion Cimișlia 12,5
102 Isacov Petru Chișinău 10
103 Șochin Oleg Tiraspol 7,5
104 Stefanişena Lilia Camenca 5